Şofben - Arzum AR 064 Elektrikli Termal Şofben

Şofben - Arzum AR 064 Elektrikli Termal Şofben
Fiyatı: 276.27TL Kdv Dahil
Üretici: Arzum
Ürün Kodu: Arzum AR 064
Stok Durumu: 50
Açıklama Yorumlar (0) Taksit Seçenekleri

Arzum AR 064 Elektrikli Termal Şofben

Kılıflı tüp rezistans: Cihazda kullanılan rezistanslar, kılıflı tüp rezistans olup rezistans teli suya temas etmemektedir. Bu sayede, cihazdan gecen elektrik hiçbir şekilde suya temas etmeyerek elektrik çarpmasına karşı güvenlik sağlanmıştır. 

Diyafram Switch: Su basıncının yeterli olmadığı durumda otomatik olarak devreye girer ve şofbenin elektrik beslemesini devre dışı bırakır. Yeterli basınç elde edildiğinde cihazın tekrar çalışmasını sağlar. 

Emniyet Termostatı: Su sıcaklığının aşırı derecede yükselmesi durumunda ısıtıcı rezistansı devreden çıkarak kesin emniyet sağlar. 

Geri dönüşüm sistemi: Cihaz su çıkışında herhangi bir nedenle tıkanma olduğu takdirde, geri dönüş sistemi, ani sıcaklık artışlarını engellemek için cihazı devre dışı bırakır. 

Emniyet Valfi: Isıtma haznesi üzerinde yer alan emniyet valfi , herhangi bir nedenle oluşabilecek aşırı basınç yükselmelerinde, basıncı tahliye ederek kullanıcının ve cihazın zarar görmesini engellemektedir. 

Tüp rezistans kontrolü: Tüp rezistansın yerleştirildiği ısıtma haznesi içerisinde sürekli su bulunması sağlanarak, olası su kesintilerinde rezistanslar soğuyana kadar cihazın plastik aksamının zarar görmesini engeller. 

İkaz lambaları: Kullanıcının cihazı açık unutmasına karşı, cihaz ön yüzüne ikaz lambası yerleştirilmiştir. 

Topraklama Bağlantısı: Elektrik kaçağını önleyici topraklama hattı bağlantısı 

Yanmaz Klemens: Kilit mekanizmalı polikarbon yanmaz elektrik bağlantısı 

N-otomatik şalter: Herhangi bir kısa devre yada aşırı yük durumunda şofbenin elektrik şebekesi ile olan bağlantısını keser.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler (10)
Etiketler: Şofben, Arzum, 064, Elektrikli, Termal, Şofben, Arzum AR 064 Elektrikli Termal Şofben buy in